ŻUŻEL. Ostatnie miejsce tarnowskich juniorów w Drużynowych Mistrzostwach Polski

2014-10-08 20:16:46


Dzisiaj (środa) na torze w Rybniku odbył się Finał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, który wygrała Fogo Unia Leszno (25). Na drugim stopniu podium uplasowała się Stal Gorzów (19), a brązowe medale wywalczył Spar Falubaz Zielona Góra (18). Niestety młode tarnowskie "Jaskółki" zajęły ostatnie meijsce mimo dobrej postawy Kacpra Gomólskiego. Wszyscy pozostali zawodnicy zawiedli.

Klasyfikacja:

I. FOGO Unia Leszno: 25
13. Piotr Pawlicki (3,3,1,3) 10
14. Tobiasz Musielak (2,3,3,3) 11
15. Bartosz Smektała (0,W,2,2) 4
26. Dominik Kubera - nie startował

II. Stal Gorzów: 19
1. Bartosz Zmarzlik (2,3,3,3) 11
2. Adrian Cyfer (1,3,1,1) 6
3. Łukasz Kaczmarek (1,0,1,0) 2
22. Rafał Karczmarz - nie startował

III. SPAR Falubaz Zielona Góra: 18
7. Kamil Adamczewski (1,3,3,D) 7
8. Alex Zgardziński (2,2,2,1) 7
9. Adam Strzelec (U,1,1,2) 4
24. brak zawodnika

IV. ŻKS ROW Rybnik: 17
10. Kacper Woryna (3,2,2,3) 10
11. Kamil Wieczorek (0,2,2,0) 4
12. Robert Chmiel (1,1,1,0) 3
25. brak zawodnika

V. Unibax Toruń: 16
19. Paweł Przedpełski (2,1,1,3) 7
20. Oskar Fajfer (0,2,3,2) 7
21. Oskar Ajtner-Gollob (2,D,U,D) 2
28. Dawid Krzyżanowski - nie startował

V. Betard Sparta Wrocław: 16
16. Patryk Dolny (0,2,0,3) 5
17. Mike Trzensiok (1,0,0,1) 2
18. Patryk Malitowski (3,3,1,2) 9
27. brak zawodnika

VII. Grupa Azoty Unia Tarnów: 14
4. Kacper Gomólski (3,2,3,2) 10
5. Mateusz Borowicz (0,0,T,1) 1
6. Damian Dąbrowski (1,0,2,0) 3
23. Patryk Rolnicki (U) 0

Bieg po biegu:
1. Gomólski, Zmarzlik, Cyfer, Borowicz
2. Woryna, Zgardziński, Adamczewski, Wieczorek
3. Pawlicki, Musielak, Trzensiok, Dolny
4. Zmarzlik, Przedpełski, Kaczmarek, Fajfer
5. Adamczewski, Gomólski, Dąbrowski, Strzelec (U4)
6. Pawlicki, Woryna, Chmiel, Smektała
7. Malitowski, Gollob, Przedpełski, Trzensiok
8. Zmarzlik, Zgardziński, Strzelec, Kaczmarek
9. Gomólski, Wieczorek, Chmiel, Dąbrowski
10. Musielak, Fajfer, Smektała(U2/W), Gollob (D4)
11. Cyfer, Dolny, Kaczmarek, Trzensiok
12. Musielak, Gomólski, Pawlicki, Borowicz
13. Malitowski, Zgardzińsk, Strzelec, Dolny
14. Fajfer, Wieczorek, Chmiel, Gollob (U4)
15. Musielak, Smektała, Cyfer, Kaczmarek
16. Dolny, Dąbrowski, Malitowski, Rolnicki (U4), Borowicz (T)
17. Adamczewski, Strzelec, Przedpełski, Gollob (D4)
18. Zmarzlik, Woryna, Cyfer, Wieczorek
19. Przedpełski, Fajfer, Borowicz, Dąbrowski
20. Pawlicki, Smektała, Zgardziński, Adamczewski (D4)
21. Woryna, Malitowski, Trzensiok, Chmiel

 

news
Polecane filmy